Dětské dorty

         

Každý z nás si jistě přeje pro svého "drobečka" ten nejlepší a nejkrásnější dort, který by mu rozzářil jeho dětská očíčka a vykouzlil mu úsměv na rtech...

To je asi snem každého z Vás a my věříme, že si z naší nabídky určitě vyberete a podaří se Vám tak naplnit Vaše sny šťastných, překvapených a nadšených miláčků. 


Pro "snazší" výběr jsme dětské dorty rozdělili do těchto kategorií:

Marcipánové - v této kategorii se nacházejí marcipánové dorty, jejichž základem je piškot s vybraným krémem, který je potažen do marcipánové hmoty.

 

S figurkami - dominantou této kategorie jsou marcipánové figurky, především postavičky, které jsou dětem tak dobře známé. Velkou výhodou je možnost výroby jakékoliv figurky, která Vás napadne. Figurky lze postavit jak na krémový, tak na marcipánový dortík.

 

S jedlým papírem - velice oblíbené jsou také tyto krémové dorty zdobené jedlým papírem. Obrázky ve fotogalerii se mohou lišit od skutečnosti, záleží totiž na aktuální nabídce dodavatele.

 

Krémové - v této kategorii jsou krémové dorty, některé z nich je také možné dozdobit menším dětským marcipánovým modelem (beruškou, kočičkou, opičkou, strašidýlkem, autíčkem atd...).