Svatební dorty

         

Svatební dort je nejen sladká součást Vašeho velkého dne, ale nepostradetelným symbolem svatební hostiny. Nepodceňujte proto výběr svatebního dortu a domluvte si osobní setkání s paní Ondrovou, která Vám pomůže s rozhodnutím a splněním Vašich představ.


Jak si vybrat:

Nejprve si ujasněte pro kolik lidí je dort určen, jak velký by měl být, zda na stojanu, kolik pater, v jaké barevné kombinaci, jak by měl chutnat a jaký by měl mít tvar. Prohlédněte si naši galerii nebo doneste obrázek dortu, který se Vám líbí nebo nám jen řekněte Vaší představu.


Kdy dort objednat:

Vzhledem k náročnosti výroby a přípravy: modelování, drátkování květin a dekorací na dort, případné objednání stojanu na dort, je nutné učinit závaznou objednávku nejméně 14 dní předem.

 

Dorty máme rozdělené do těchto kategorií:

Krémové

Marcipánové

Na stojanu

 

Nabízíme služby:

      1. OCHUTNÁVKA: Připravíme Vám ochutnávku náplní, korpusů, potahovacích hmot dle Vašeho výběru. Ukážeme možnosti dekorací, barev, vyhotovíme Vám dle Vašeho přání základní dekoraci, abyste se mohli lépe rozhodnout. Vyberete si z různých velikostí a tvarů korpusů. Tato služba je za jednorázový poplatek 500,-Kč, přičemž Vám poplatek bude odečten z konečné ceny zakázky.

      2.DOVOZ: Dort Vám odvezeme na Vámi požadované místo a v požadovaném čase. Tato služba je placená a to 10 Kč/km. Pokud Vám budeme moci dovézt dort při našich denních ranních závozech dovoz máte zdarma.

      Dále Vám můžeme nabídnout svatební koláčky, chlebíčky, kanapky, obložené mísy, mini zákusky a svatební výslužky dle domluvy.

      V nabídce máme také svatební figurky. Nabídka se od fotografií může trošku lišit.